Haber

AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas gençlerin sorularını yanıtladı

Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, tamamı gençlerden oluşan kalabalık bir grupla bir merkeze gelerek Van’da bir ilki gerçekleştirerek gençlerin sorularını yanıtladı.

14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili seçimlerinde AK Parti Van Milletvekili Adayı olarak seçime katılacak olan Abdulahat Arvas bir seçimi daha kazandı. Daha önce ilk kez profesyonel bir aksiyon belgeseli hazırlayan, sosyal medyayı etkin kullanan ve 2022 yılında adından çokça söz ettiren Arvas, gençlerle birlikte öne çıkarak bir faktöre daha imza attı. Van Merkez İmam Hatip Lisesi konferans salonunda 18-25 yaş arası gençlerle bir araya gelen Arvas, hiçbir hazırlık yapmadan katıldığı toplantıda sorulan soruları yanıtladı.

“Yerin Yanımda” ve “Omzun Olmaz Olmaz” sloganlarıyla gençlere yönelik çalışmalar yürüten Arvas, gençlerin katıldığı toplantıda ülke ve kentle ilgili sorulara yanıt verdi. ilk kez oy kullanacak Geçmişten günümüze Türkiye’deki değişim ve dönüşümü, bölgenin dünü ve bugününü, Van’daki gençlere yönelik çalışmalarını, bağımlılığını, istihdamını ve belediye hizmetlerini anlatan Arvas, samimi yanıtlarıyla izleyenlerden beğeni ve alkış aldı.

Tüm soruları içtenlikle yanıtlayan Arvas, yeniden seçilmeleri halinde gençlerle buluşmaya, çalışmaya ve onları temsil etmeye devam edeceğini söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu