Haber

Bakan Uraloğlu Hakkari’den ayrıldı

Bakan Uraloğlu Hakkari’den ayrıldı

HAKKARI – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Hakkari şehir merkezi ve Yüksekova ilçesini ziyaret ettikten sonra Van’a gitti.

Yüksekova ilçesini ziyaret eden Bakan Uraloğlu, Yeniköprü- Yüksekova Yolu T-1 Tüneli ışıklandırma törenine katıldıktan sonra Hakkari il merkezine geldi. Vali İdris Akbıyık, vali yardımcıları ve siyasi parti temsilcileri tarafından karşılanan Bakan Uraloğlu, valilik konferans salonunda düzenlenen il uyum toplantısına katıldı.

AK Parti İl Teşkilatını ziyaret eden Bakan Uraloğlu, parti binası önünde AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Yoldaş ve Naif Karaman ile AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Abdülmecit Tarhan çiçeklerle karşılandı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yoldaş ve AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Abdülmecit Tarhan, Hakkari’de yaşanan sıkıntı ve sıkıntıları dile getirerek alternatif bir yol yapılmasını talep etti.

Bakan Uraloğlu talepleri not aldı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde büyük bir başarıya imza attıklarını belirten Bakan Uraloğlu, parti teşkilatından Hakkari Belediyesi’ni önümüzdeki yerel seçimlerde almak için çok çalışmalarını istedi. Hakkari’deki ilçe ve belde başkanlarının AK Parti’li olduğunu hatırlatan Bakan Uraloğlu, Hakkari merkez belediyesinin kazanılmasını istedi ve partililerden bir konuşma yapmalarını istedi. Bakan Uraloğlu, Vali ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş’ı ziyaret ederek, Başkale-Güzeldere Tüneli ışıklandırma törenine katılmak üzere kentten ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu