Yaşam

Ben Bu Cihana Sığmazam 9. Bölüm İzle: Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarının yeni dönemde dikkat çeken dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam dün akşam yeni kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam, başarılı oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile EDHO’dan farklı bir hava yaratıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ben Bu Cihana Sığmazam son kısım tek modül full izleme ekranı…

Geçtiğimiz kısımlarda usta oyuncu Erkan Can’ın kadrosuna dahil olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi.

Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümde; Cezayir’den öldürdüğü oğlunun intikamını almak isteyen Sabit, Suna’yı hedeflerken Kurban’ın oğlu Şamil’in vurulmasına sebep olur.

Şamil ölüm kalım savaşı verdiği esnada Cezayir’in kızı Suna büyük bir duygusal savaşın ortasında kalır. Bu durum Leyla ve Cezayir’in birbirlerine bir adım daha yaklaşmasına sebep olur.

Kurban ve ailesi en küçükleri Şamil’in vurulması ile sonlanır. Azamet’i sakin tutmak ise bu saatten sonra mümkün olmayacaktır.

Bir tarafta Sabit ve adamları diğer tarafta Bagnall’in planları ile uğraşan Cezayir, bir yandan da iki ailesine de yetişmeye çabalamaktadır. Emniyet ise ensesinde gezmektedir.

Zeliha’dan, Firuze’nin çocuğunu aldıracağını öğrenen Cezayir hastaneye vaktinde yetişemez. Ama Cezayir yerine beklenmedik bir isim müdahaleyi gerçekleştirmiştir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Sabit’in oğlunu yanlışlıkla öldüren Cezayir, olası bir intikam saldırısı karşısında önlemlerini artırarak hem Leyla hem de Firuze’nin yaşadığı meskenlerin güvenliğini sağlar. Canan, Gülendam’a Firuze’nin bebeği aldırmak istediğini ve bu mevzuda düşündüğünü söyler. Asım Kaptan, Ekabir ve Cezayir bir ortaya gelerek yeni stratejilerini oluşturmaya çalışır. Sabit’in hastanede öldürülen adamlarını mekana götüren Ömer Asaf, Azamet, Cafer, Canberk ve Ethem tuzağa düşer. Ailesini bir araya toplayarak bundan sonra dışarı çıkmamaları gerektiğini söyleyen Cezayir huzursuzluğa yol açar. Hangi kimliğiyle hayatına devam edeceğini seçemeyen Cezayir, Leyla’dan büyük bir ikaz alır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 9. Kısım İzleme Ekranı

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu