Teknoloji

Fallout 76 için Once in a Blue Moon Çıktı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmiş ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanmıştır. serpinti 76İçin Blue Moon güncellemesinde bir kez PC ve konsollar için yayınlandı. İki yeni aktivite ve yaratıkla gelen güncellemenin detayları haberimizde.


İlginizi çekebilir: The Elder Scrolls Online: Necrom Konsollar İçin Çıktı


Fallout 76 İçin In A Blue Moon Güncellemesini İndirmeyi Unutmayın

Fallout 76’nın son güncellemesi Once in a Blue Moon bugün itibariyle tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Bu güncellemede, iki yeni Herkese Açık Etkinliğe, Safe and Sound ve Beasts of Burden’a ve iki yeni cryptid, Blue Devil ve Ogua’ya hoş geldiniz diyoruz. Halihazırda Fallout 76’ya sahip olan oyuncular Before in a Blue Moon güncellemesine bugün Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4/5 ve PC’de erişebilirler.

Sağ salim

Orta Dağ Kulübeleri restore edildi ve en yeni ve en büyük Brahmin inziva yerine dönüştürüldü, ancak beklenmedik konuklar onları sık sık rahatsız ediyor gibi görünüyor. Oyuncular, bu yaratıkları savuşturmakla ve Brahminleri sadık ve sakin tutmak ve onları püskürtmek için The Repeller Speaker sistemini onarmakla görevlidir.

Yük Canavarları

Bir grup yerli Tarikatçı Brahminlerini ve bir sürü derme çatma patlayıcıyı ele geçirdikten sonra Luca Costa’nın yardıma ihtiyacı var. Oyuncular, amcası Vinny’nin haberi olmadan Luca Costa’ya yardım etmelidir. Ormanda garip sesler olduğuna dair söylentiler vardı, bu yüzden oyuncular bölgedeki hayvanları rahatsız etmemek için tetikte olmalı.

Once in a Blue Moon, Fallout 76’nın 13. sezonu Shoot for the Stars ile birlikte geliyor. Bu süre zarfında oyuncular, Fallout 1st üyeleri için çok daha yüksek ödüller toplamak için 100 sıra tırmanırken eski Hollywood film setlerini keşfedecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu