Haber

Kütahya Belediyesi Vizyon Projelerini İnceledi

Kütahya Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir ile birlikte belediyenin yürüttüğü vizyon proje alanlarındaki çalışmaları inceledi.

Kentin her alanda ihtiyacını karşılayacak projeleri hayata geçiren Kütahya Belediyesi, devam eden projelerin hızla tamamlanması için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, Başkan Yardımcıları Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir ile birlikte Hisar Yürüyüş Yolu proje alanı, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşı proje alanı ile Çamlıbahçe proje alanı.

Her projenin Kütahya’nın uzun yıllardır hasretini çektiği proje olduğunu belirten Başkan Vekili Damcı, Hisar Yürüyüş Yolu projesi ile hem Kütahyalı hemşehrilerimiz hem de Kütahya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin ulaşım imkanı bulacağını söyledi. Kütahya Kalesi konforlu bir şekilde. Yol üzerinde bulunan seyir terasları ile Kütahya’yı izleme şansına sahip olacaklarını belirtti.

Başkan Vekili Damcı, 30 Ağustos İş Merkezi ve Esnaf Çarşısı Projesi ile atalardan kalma Ulu Cami’nin yeniden gün yüzüne çıkacağını belirterek, Kütahya’nın önemli turizm merkezlerinden biri olan Çamlıbahçe Parkı’nın ata yadigârlarının bulunduğu kente ayrı bir değer katacaktır.

Yapılan tüm çalışmaların Kütahya’ya hayırlı olması temennisinde bulunan Damcı ve berberi Reis Yardımcıları Arık ve Cevahir’e şantiyede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verildi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu