Haber

Lider Yücel Yılmaz verdiği sözleri birer birer yerine getiriyor!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 2019 yerel seçimlerinde verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor.

Göreve geldiğinde ilçelerde atıl durumda olan veya yetersiz kalan otobüs terminallerini özgün, çağdaş, konforlu ve güvenli hale getireceğinin sözünü veren Önder Yücel Yılmaz, bugüne kadar; Manyas, Edremit, Akçay, Altınoluk, Altınova, Sarımsaklı, Susurluk ve Erdek Terminallerinde çalışmalarını tamamladı. Balya, Sındırgı, Savaştepe, Havran ve İvrindi ilçelerinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinin kısa sürede vatandaşların hizmetine açacağı terminallerle mevcut bölge, ilçe ve şehirlerarası ulaşım ağı düzenlenecek.

YEPYENİ TERMİNALLER VATANDAŞIN GÜLÜMSEMESİ

Hem yolcuların hem de otobüs şirketi çalışanlarının rahat ve konforlu hizmet almasını sağlayacak biçimde; Yolcu bekleme salonları, otobüs peronları, kafeteryalar, marketler, mescitler, taksi durakları ve otoparkların bulunduğu terminaller herkesin yüzünü güldürerek hayatını kolaylaştırıyor. “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor”Proje kapsamında ilçelerdeki terminalleri yenileyen, bağlantı yolları ve ana yollara sıcak asfalt döşeyen Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım ağını rahatlatırken, trafikte geçirilen süreyi de kısaltıyor.

BALIKESİR SEVGİSİYLE HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDİN

Balıkesir; Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, dirençli ve sürdürülebilir bir şehir olması hedefiyle her yönüyle çalışmalarını sürdürüyor. “Şehrimizi bugüne değil geleceğe hazırlama çabasıyla yürüttüğümüz çalışmalardan biri olan ‘Balıkesir Geleceğe Taşınıyor’ projesiyle atıl durumda olan veya yetersiz kalan tüm terminalleri yeniliyoruz. Vatandaşlarımıza; Modern, konforlu ve güvenli bir ortamda terminal hizmeti veriyoruz. Balıkesir bizim sevdamızdır, Balıkesirliler bizim sevgilimizdir. Balıkesir aşkıyla hizmet üretmeye devam ediyoruz.”dedi.

KAYNAK: HABER7

haber-guzelyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu