Yaşam

Nejat İşler, Netflix filmi: 10 Days of a Good Man’in başrolünde

Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği üçlemenin ilk filmi Doğru Adamın 10 Günü’nün çıkış tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. Nejat İşler ile Uluç Bayraktar’ı ilk kez Netflix’te bir araya getiren yapımın oyuncu kadrosunda; İlayda Alişan, Şenay Gürler, Parıltı Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Cet Artman, Sevgili Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Dilek Kocaoğlu ve Kadir Çermik.

’10 Days of the Good Guy’ tüm dünya ile aynı anda 10 Şubat’ta Netflix’te olacak.

‘İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ’ KONUSU

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada güzel bir adam olmaya çalışmaktadır. Şimdi, bu olağanüstü özel dedektif, güçlü bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolları kesişen dört bayana yardım etmelidir. Zorlayıcı bir ortadan kaybolmanın ortasında kalan Sadık, uygunluk ile kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık, düzgün bir insan olmanın ne demek olduğunu sorgulamaya başlar.

Mehmet Eroğlu’nun roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; Mafya adamlarının, insan kaçakçılarının ve sadist katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektif iddiaya girer.

haberorta.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu