Haber

O Ses Türkiye Rap ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye Rap jürileri kimlerdir?

Ses Türkiye Rap yeni dönemine ve yayın hayatına yeni heyet üyeleri ile başlıyor. O Ses Türkiye Rap heyetleri kimlerdir ve O Ses Türkiye Rap ne zaman başlar? Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda yayınlanan O Ses Türkiye Rap yeni dönemde seyirci karşısına çıkacak. O Ses Türkiye Rap ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye Rap heyetleri kimlerdir? Detaylar burada…

BU SES Türkiye RAP NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Güçlü kadrosuyla seyirciyle buluşmaya hazırlanan O Ses Türkiye Rap’in kadrosunda Hadise, Eypio, Murda, Mero ve Sefo yer alıyor. Bu yıl ilk kez jüride beş kişi yer alacak, Murda ve Mero aynı koltukta birlikte jüri üyesi olacak. “O Ses Türkiye Rap” yeni sezonuyla çok yakında Exxen’de. Yarışın ilk bölümünden fotoğraflar da geldi.

SES Türkiye YYEP HEYETİ KİMLERDİR?

Uzun zamandır beklenen ve merak edilen “O Ses Türkiye Rap”in çekimlerine başladı. Sefo’nun jürisinde yer aldığı yarışma yeni sezonda Exxen’de seyirciyle buluşacak. Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda yayınlanan O Ses Türkiye Rap yeni dönemde seyirci karşısına çıkacak. Müziği efsane olan Sefo yeni dönemde ekibe katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu