Teknoloji

Resident Evil’den Esinlenen Echoes of the Living’in Oynanış Videosu Geldi!

 
YouTube platformundaki ‘Residence of Evil’ kanalı, Echoes of the Living’in 5 dakikalık oynanış görüntülerini gösteren yeni bir video paylaştı. Echoes of the Living, klasik Resident Evil oyunlarından ilham alan, sabit kamera açıları ile ilerleyebileceğimiz yeni bir korku oyunu olarak bizlere sunulmayı bekliyor.
 
Eski oyunlara dönüş hissi veriyor
 
 
 
Echoes of the Living, güncellenmiş/yeni görseller ve güncel grafiklerin yanı sıra 90’ların en büyük hitlerinden ilham alan sabit kamera açıları içerir. Oyun 3 boyutlu ortamlara sahip ve çoğunlukla bizlere hayatta kalma ve kaygı dolu bir deneyim sunuyor.
 
Oyunda sınırlı kaynaklarla ilerliyoruz, bulmacaları çözmeye çalışıyoruz ve envanter yönetimiyle baş başa kalıyoruz. Üstelik oyuncuların kana susamış zombilere ve tuhaf mutasyona uğramış karakterlere karşı savaşması gerekiyor. Bu nedenle karşınızda çeşit çeşit canlıları görebilirsiniz.
 
Ayrıca Echoes of the Living’in kendi bakış açılarına sahip birden fazla hikayesi olacağını da belirtmekte fayda var. Oyun aynı zamanda çok çeşitli silahları da içeriyor ve oyuncular hem silahlarını hem de ekipmanlarını yükseltebiliyorlar.
 
Echoes of the Living’in 2023’ün 4. çeyreğinde PC (Steam) için yayınlanması planlanıyor.
 
İşte 5 dakikalık oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu