Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 özellikleri neler olacak? Tamamen sızdırılmış…

Samsung’un Galaxy Z Katlama 5 ve Çevirme 5 Katlanabilir telefonlarını bu yıl normalden daha erken tanıtacağı söyleniyor. Söylentiler doğruysa telefonlar Temmuz ayı sonunda yapılacak Bir lansmanla tanıtılacak ve birkaç hafta sonra mağazalarda yerini alacak. Bu, Samsung’un birkaç hafta içinde I/O 2023’te tanıtması beklenen telefonlardan biri. Google Piksel Katlama bir cevap olabilir. Tanıtım yaklaştıkça Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’in özellikleri de sızdırıldı.

Samsung Galaxy Z Katlama 5 Özellikleri

Twitter’da yapılan bir sızıntıya göre Galaxy Z Fold 5,7,6 inç dahili ekrana ve 6,2 inç kapak ekranına sahiptir. sahip olacak Her iki ekran da 120 Hz yenileme hızını desteklerken, telefon Aslanağzı 8 Nesil 2işlemciye güç verecek.

12 GB LPDDR5 RAM ve 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama kapasiteleriGalaxy Z Fold 5’in depolama birimi de UFS 4.0 standardında olacak. 50MP, 12MP ve 10MPÜçlü kamera taşıyacak olan telefonda 8K@30fps görüntü kayıt takviyesi ve gelişmiş bir hoparlör sistemi içerecektir. Telefonun titreşim motorunun güçlendirildiği de söylentiler arasında. Bunlara ek olarak Galaxy Z Fold 5’in ön kamerası da ekranın alt kısmına yerleşecek.

Gorilla Glass Victus 2 Ayrıca ekran koruması ile gelecek olan Galaxy Z Fold 5’in IPX8 koruması ve S-Pen desteğine sahip olacağı da söyleniyor. Galaxy Z Fold 5’in varsayılan fiyatı ise şu şekilde: 1799 dolardurumunda.

Samsung Galaxy Z Flip 5 Özellikleri

Galaxy Z Flip 5’e geldiğimizde tasarımın biraz elden geçirildiğini görüyoruz. Bir önceki modele göre daha ince ve daha hafif olması beklenen Galaxy Z Flip 5 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç dahili ekran içerecektir. Telefonun dışındaki ekran 3,4 inç AMOLEDpanellerden oluşacaktır.

Tıpkı Galaxy Z Fold 5 gibi Aslanağzı 8 Nesil 2platformdan güç alacak telefon 8 GB RAM ve 256 GB ve 512 GB depolama seçenekleriolacak.

Galaxy Z Flip 5’in kamera sistemi ve hoparlörlerinin de geliştirileceği düşünülüyor ancak bununla ilgili teknik bir sızıntı yok. Galaxy Z Flip 5’in fiyatı 999 dolarOlduğu düşünülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu