Teknoloji

Samsung’un Yeni Yapay Zeka Destekli Buzdolabı Modelleri Teknolojinin Gelinen Noktasını Ortaya Çıkarıyor!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un bu yıl CES 2023 ve IFA fuarlarında sergilediği yeni dev ekranlı Bespoke buzdolabı modelleri, yapabilecekleriyle herkesi etkiledi.

Detaylar ?

Samsung’un CES ve IFA teknoloji fuarlarında sergilediği yeni akıllı ev cihazları her yıl olduğu gibi 2023’te de oldukça ilgi gördü.

Güney Koreli şirket, özellikle bu seneki yeni buzdolabı modelleriyle akıllı mutfak konseptine yeni bir soluk getirdi.

Firmanın büyük hacimli Bespoke buzdolabı serisinin yeni versiyonları, yapay zeka desteği ve akıllı televizyonlarla karşılaştırılabilecek dev ekranları sayesinde büyük beğeni topladı.

Berlin’de düzenlenen IFA fuarında teknoloji severlerle buluşan yeni modeller, akıllı özellikleri ve kişiselleştirilebilir seçenekleriyle sadece bir buzdolabından daha fazlası olduğunu kanıtlıyor.

Öyle ki kullanıcılar neredeyse buzdolabı kapısını kaplayan 32 inçlik dev ekranda aile panosu oluşturup film, maç, yemek gibi içerikleri rahatlıkla izleyebiliyor.

Üstelik akıllı panel, yapay zeka desteği sayesinde buzdolabındaki tüm ürünleri görüntüleyebildiği gibi, yeni bir alışveriş listesi oluşturup, hatta online market üzerinden ürün siparişi bile verebiliyor.

Mevcut ekran aynı zamanda kullanıcıların not bırakmasına ve dijital fotoğrafları buzdolabına asmasına olanak tanırken, birçok Google ve Samsung uygulamasına da ev sahipliği yapıyor.

Samsung’un yeni Bespoke 4 kapılı flex buzdolabı modelleri şu anda ABD’de 2500-3000 dolar aralığında fiyat etiketleriyle satışa sunuluyor. Şimdi ise bu yıl tanıtılan cihazların ülkemize ne zaman ayak basacağı merak konusu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

haberladik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu