Haber

Seyşeller nerede? Kahramanmaraş depreminde ne kadar bağış yaptı?

Türkiye ‘deki depremzedelere yardım eden Seyşeller’in nerede olduğu merak ediliyor. Seyşeller’in nerede olduğu ve Kahramanmaraş depreminde ne kadar bağış yaptığı gündeme geliyor. Kahramanmaraş depreminde Seyşeller’in nerede olduğu ve ne kadar bağış yaptığı araştırılıyor. Seyşeller nerede? Kahramanmaraş depreminde ne kadar bağış yaptı? Detaylar haberimizde…

ŞEYŞELLER NEREDE?

AfrikaTürkiye’nin doğusunda 99 bin nüfuslu bir ada ülkesi olan Seyşeller, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından. Türkiye Türkiye’deki depremzedelere 66 ton yardım gönderdi. Yardımlara battaniye, kışlık giysiler ve nevresimler dahildir.

KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNDE NE KADAR BAĞIŞ YAPTI?

TürkiyeNairobi Büyükelçiliği, Twitter’dan yaptığı açıklamada, Seyşeller halkının deprem nedeniyle felakete uğradığını söyledi. Türkiye ‘ya battaniye, kışlık kıyafet ve nevresim bağışladığını belirtti. Dost Seyşeller halkı tarafından gönderilen 66 ton battaniye, kışlık giysi ve nevresim bağışından dolayı minnettarız. terim kullanıldı.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle dost Seyşeller halkı tarafından gönderilen 66 ton battaniye, kışlık giysi ve nevresim bağışından dolayı minnettarız.

— Kenya’da Türkiye (@TC_Nairobi) 16 Şubat 2023haber-aliaga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu