Haber

Balıkesir’de Kamu Düzeni ve Trafik Denetimleri: 4 Kişi Gözaltına Alındı, 21 Araç İncelendi

Balıkesir’in Karesi ve Altıeylül ilçelerinde polis ekiplerinin asayiş ve trafik uygulamalarında çeşitli hatalar yaptıkları tespit edilen 4 kişi gözaltına alınırken, trafik gruplarının yaptığı kontrollerde 21 araçta inceleme yapıldı ve 21 araçta idari para cezası uygulandı. 1.823 TL ceza kesildi.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş ve trafik polisleri, merkez Altıylül ve Karesi ilçelerinde bulunan cadde, sokak, park, bahçe, meydan, terkedilmiş bina veya dinlenme alanları ve benzeri yerlerde vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesini sağlamak, milli güvenliğin, kamu düzeninin ve kamu sisteminin korunmasıdır. Güvenliğin sağlanması, hata veya kabahatlerin önlenmesi amacıyla 10 grup ve 28 çalışanın katılımıyla gerçekleştirilen Kamu Düzeni ve Trafik Huzuru Uygulamasında; 268 kişi sorgulanırken, çeşitli suçlardan aranan 4 kişi gözaltına alındı.

Trafik gruplarının yaptığı kontrollerde 21 araç ve sürücüleri muayene edilirken, 3 aracın sürücülerine ise 1.823 TL ödeme yapıldı. İdari para cezası uygulandı. – BALIKESİR

haber-eruh.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu