Yaşam

Kadınları dolandırdığı iddia edilen fenomen Mahir’den ilk açıklama geldi!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında uzun süredir ele alınan Fenomen Mahir olayında yeni bir sayfa açıldı. Mahir Bey tarafından 15 milyon TL dolandırıldığını belirterek programa katılan Esra Hanım iddialarını sürdürürken, Fenomen Mahir ilk kez açıklama yaptı.

Didem Arslan Yılmaz’dan Vazgeçme programında uzun süredir gündemde olan bir konu ele alınıyor.

Sosyal medyada kendisini ‘Fenomen Mahir’ olarak tanıtan Mahir Düz’ün kendisini 15 milyon TL dolandırdığını iddia eden Esra Hanım, Didem Arslan’a giderek olayı bildirdi.

Olayın daha büyük bir dolandırıcılık olayı olduğu ortaya çıkınca Esra Hanım’ın yanı sıra dünyanın birçok ülkesinden kadınlar da dolandırıldıklarını iddia ederek programa başvurdu ancak Uzman Düz’den herhangi bir açıklama gelmedi. .

Hakkındaki iddialar aralıksız devam ederken, Mahir Düz geçtiğimiz Cuma günü canlı yayına çıkarak hakkındaki iddialara açıklık getirdi.

Destekkli Düz, Esra Hanım’ın tezlerini yalanlayarak, “4-5 kere bırakın, evlenme teklif bile etmedim” dedi. söz konusu.

“Ayda ne milyonlar kazanıyorum, ne de milyonlar harcıyorum, sosyal medyada gördüğünüz gibiyim.”

“Çalışmayan, parası olmayanın vergi borcu olur mu? Esra bana ‘400 bin TL gönderdim’ dedi. “Hesaplarına bakın, dedi ki, zaten o kadar parası yok.”

Mahir Düz, son olarak Esra Hanım hakkında, “Esra onu reddettim diye bana iftira atıyor ve yalancı şahitlerle yayına çıkıyor.” Formda bir açıklama yaptı.

Bakalım Fenomen Uzmanı olayı nereye varacak? Yorumlarda buluşalım…

korkut-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu