Haber

İZMİR’DE DEPREMDE ÖLEN MÜHENDİS ANNE VE İKİ ÇOCUĞU İNŞA EDİLMİŞTİR, DOKTOR EŞİNİN CEnazesi ANKARA’YA GÖNDERİLMİŞTİR.

HATAY’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Kemal Kılıç (46), eşi Melis Mora Kılıç (38) ile oğulları Demir Kılıç (12) ve Yaman Kılıç’ın (9) cesetlerine ulaşıldı. Anne Kılıç ve iki çocuğu, memleketleri İzmir’in Foça ilçesinde toprağa verildi. Dr. Kemal Kılıç’ın (46) cenazesi, ailesinin isteği üzerine Ankara’ya gönderildi.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen diğer iki depremde, Hatay’ın İskenderun İlçesi Meydan Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerindeki Kıyı Apartmanı’na ait B Blok da yıkıldı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Kemal Kılıç (46), askeri makine mühendisi eşi Melis Mora Kılıç ile oğulları Demir Kılıç (12) ve Yaman Kılıç (9) yıkılan evlerinin enkazı altında kaldı. Kılıç Ailesi’nden 4 kişinin cansız bedeni bulundu. Ailelerinin isteği üzerine Kemal Kılıç’ın cenazesi Ankara’ya, Melis Mora Kılıç ve iki çocuğunun cenazeleri ise İzmir Foça’ya gönderildi.

Melis Mora Kılıç ve iki çocuğu için bugün Foça Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Melis Mora Kılıç’ın babası İsmail Mora, annesi Emine Mora ve diğer yakınlarının yanı sıra Foça Kaymakamı Mehmet Türköz ve Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz katıldı. İsmail Mora, kızının ve torunlarının tabutuna tek tek sarılarak gözyaşı döktü. Anne Emine Mora’nın kızı ve torunları için ağıt yakması yürekleri dağladı. Kılınan cenaze namazının ardından Melis Mora Kılıç ve iki çocuğunun cenazeleri Foça Yeni Mezarlığı’na götürülerek gözyaşları içinde toprağa verildi.

haber-bahsili.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu