Haber

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’nın Jandarma Mesajı

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Asya, mesajında ​​vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için canları pahasına çalışan örgüt üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Jandarmanın vatanın bölünmez bütünlüğünün, milletin huzur ve güvenliğinin korunması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görevini yaptığını belirten Asya, şunları kaydetti:

“Jandarmamızın bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken göstermiş olduğu büyük fedakarlık ve başarılar her türlü takdirin üzerindedir. Kahraman vatan evlatlarının birlik ve bütünlüğümüz uğruna gösterdikleri eşsiz fedakarlıklar, şehitlerimizle ilelebet yaşayacaktır. Milletimizin ölümsüz bir hatırası olarak görevimizin büyük bir görev ve sorumluluk duygusu ile yerine getirilmesini sağlamaktayız.Bizlere muvaffakiyetler getiren değerli jandarma teşkilatımızın cesur, azimli ve özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Jandarma Teşkilatımızın 184. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu